KİRALAMA

Burası Arnavutköy

Yerinizi Ayırtın

Bugüne kadar bir alışveriş merkezinin sunduğu renklere dokunabilmek için uzun yollar kat etmek zorunda olan Arnavutköylüler, ilk alışveriş merkezleriyle tanıştılar.

Gençler Arnavutköy' de

Nüfusun %35'i 15-35 yaş aralığında..

Eğitimli Ziyaretçiler Arnavutköy'de

Nüfusun %81'i lise ve üzerinde eğitim seviyesine sahip.

Avlu34'te neler var?

Değişen ve gelişen yüzüyle İstanbul'un parlayan yıldızı Arnavutköy, yepyeni bir yaşama merhaba diyor. Arnavutköy, yeni deneyimler yaşamaya, bölgede yeni alışveriş olanakları ile tanışmaya hazır.

74

MAĞAZA

5

SİNEMA SALONU

414

ARAÇLIK OTOPARK

424

KİŞİLİK KÜLTÜR MERKEZİ

15

SEMT PAZARI ALANI

365

GÜN EĞLENCE

Mergen Consulting

Mergen Consulting Group, temel olarak "Gayrimenkul ve Finans arasında köprü" olma ilkesinden hareketle ve her gayrimenkul yatırımının aslen bir finansal araç ve yatırım olması bilinciyle, hem yatırımcılar hem de kiracılar açısından sürdürülebilir projelere imza atmayı hedeflemektedir. Yatırım kararının alınmasından, tüm geliştirme süreci, yönetim ve yatırımın elden çıkarılmasına kadar her aşamada hizmet verecek şekilde bilgi birikimini ve yapılanmasını kurgulamaktadır.

Alışveriş Merkezleri'nde Konsept Geliştirme, Kiralama ve Yönetim başta olmak üzere, bir projenin teorik başlangıç aşamasından fiziksel olarak başka bir yatırımcıya satılmasına kadar her türlü danışmanlık hizmetini vermekte olan Mergen Consulting Group, bugüne kadar görev aldığı butik projelerde, proje sürdürülebilirliğini ve farklılığını ön plana çıkarmayı hedef edinmiştir. Ortaklarının 20'şer yılı aşkın tecrübeleri ve kendi alanındaki bilgi birikimleri sayesinde dünyadaki perakende sektörünü yakından takip ederek, yenilikleri ve gelişmeleri sektöre aktarmayı da ayrıca bir görev olarak kabul etmektedir. Mergen Consulting Group, yurtiçinde ve yurtdışında birçok yatırımcıya sektörel olarak danışmanlık hizmeti vermekte olup, çeşitli AVM'lerin kiralanması ve yönetiminde aktif rol oynamaktadır.

Bize Ulaşın

Adres: Simitçi Salih Sokak No:11, Yeniköy 34464
Sarıyer / Türkiye

Telefon: +90 212 709 9833 / 0 212 299 9833

E Posta: kiralama@mergenconsulting.com

Web: mergenconsulting.com


Yukarı